2017 created by Best Quality

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO 

kliknij aby pobrać

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu w kraju i zagranicą opracowaliśmy nowatorski, nieprowadzony przez żadną konkurencję system wdrożeń. To m.in. dzięki niemu w 2017 roku liczba zadowolonych klientów Best Quality przekroczyła 600 firm, a we wdrożeniu niektórych systemów jakości staliśmy się liderem na rynku.

Oprócz Polski, wdrożenia prowadziliśmy ponadto w Firmach mających swoje siedziby zarówno w Unii Europejskiej jak i poza jej granicami: m.in. Wielkiej Brytanii, Niemczech, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Białorusi, Kazachstanie, Cyprze itd. 

Nasz zespół

Geneza

Parę zdań więcej napiszemy tylko o osobie, która to, przeszło dziesięć lat temu, wpadła na pomysł, by zacząć wdrażać systemy zarządzania jakością na rynku, który powoli otwierał się na powyższe usługi:

 

Katarzyna Czekała - właścicielka. Lekarz Weterynarii, ekspert w dziedzinie prawa paszowego i systemów zarządzania jakością, doradzająca wiodącym firmom  spożywczym i paszowym  w Polsce. Specjalista w zarządzaniu procesami produkcyjnymi. Zajmuje się wdrażaniem takich systemów jak  FSSC 22000,  GMP+, IFS, BRC, KZR INIG, ISCC czy REDcert. Prowadzi liczne szkolenia i wykłady z tematyki biopaliw, między innymi prowadziła szkolenia i warsztaty w Instytucie Nafty  i Gazu w Krakowie.

 

Nigdy nie zdarzyło się, by nasz klient nie przeszedł audytu, jakiegokolwiek wdrażanego przez nas systemu, już za pierwszym podejściem!

 

Obecnie poza wdrożeniowymi świadczymy wiele innych usług, o których można poczytać TUTAJ.  

Z Przyjemnością rozbudowaliśmy naszą strukturę, by móc zaoferować kompleksową ofertę wdrożeń, większości norm i systemów, na które jest zapotrzebowanie na rynku.

Następnie zaczęliśmy wdrażać Systemy Zarządzania Jakością, w ogólnie pojętej branży produkcyjnej. Tu zawsze mamy do czynienia z ciekawą i ciężko pracą. Żeby dobrze wdrożyć system zarządzania jakością w Firmie produkcyjnej, posiadającej skomplikowaną strukturę, zaawansowany proces produkcyjny itp. trzeba najpierw wszystko zrozumieć. Potem krok po kroku wprowadzać elementy konkretnego systemu zarządzania jakością, tak by nie zakłócać pracy poszczególnych działów. Wtedy jednak sukces jest gwarantowany, system jakości poprawia pracę firmy, nie stając się jednocześnie zbędną papierologią. Dzięki takiemu podejściu, na tym polu również mamy się czym pochwalić. Wśród naszych klientów znajdują się Firmy będące liderami rynku w swoich branżach.

Ponadto 10 lat naszej pracy, pozwoliło nam nabrać doświadczenia w takich branżach jak m.in. logistyka, budownictwo, metalurgia, medycyna, oraz szeroko rozumiane usługi.

Kolejną obsługiwaną, w dużej części przez nas dziedziną, została branża biopaliwowa.

To właśnie w niej, w roku 2014 zaczęliśmy wdrażanie tzw. systemów biopaliwowych, na zgodność z dyrektywą RED.

Jako pierwsi na świecie przygotowaliśmy naszego klienta, do certyfikacji w systemie KZR INIG. Ze względu na dobre wyniki i znajomość systemu przez naszych klientów, na audytach nadzoru, zostaliśmy zaproszeni przez Instytut Nafty i Gazu do prowadzenia w ramach ich warsztatów z wyliczania emisji gazów cieplarnianych.

  W górę!

  W górę!

  Kontakt

  W górę!

  Kontakt

Kontakt

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

 

Referencje


 

Wdrożyliśmy kilkaset systemów w zakładach produkcyjnych, handlowych jak i usługowych.

Prowadzimy szkolenia zamknięte, jak i otwarte. Szkolenie te organizujemy sami, lub wykonujemy na rzecz innych podmiotów np. jednostek certyfikujących, Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie, podmiotów szkoleniowych.

 

Na rzecz naszych klientów wykonujemy audyty strony drugiej, czyli audyty dostawców.

 

Wykonujemy także usługi outsorcingowe dla kilku naszych klientów- zakładów produkcyjnych i handlowych.

Nasz zespół


 

Przed Best Quality, nigdy nie pracowałam w Firmie, gdzie mogłabym, poznać tylu oryginalnych i nieszablonowych ludzi, za którymi stoi jednocześnie olbrzymie przygotowanie merytoryczne.

 

                                                   Spec. ds. doskonalenia organizacji w Best Quality Anna Adamczak

 

 

Stawiamy na mocny zespół. Wiemy, że na równi ważne z przygotowaniem merytorycznym, jest osobowość poszczególnych pracowników. Wprowadzając systemy jakości we wszelkiego rodzaju organizacjach, jesteśmy świadomi, że nie ma miejsca na błędy. Nie ma dla nas większej radości, niż udoskonalić pracę Firmy, która działa na rynku od kilkudziesięciu lat.

Pracują u nas specjaliści w takich dziedzinach, jak przemysł biopaliwowy, budowlany, maszynowy, technologia produkcji, doskonalenie organizacji czy bezpieczeństwo i higieny pracy. Nie jest nam obcy przemysł spożywczo-paszowy, z którego przecież się wywodzimy. Mamy duże doświadczenie w transporcie oraz logistyce. Wdrażaliśmy systemy jakości i w terminalach przeładunkowych, oraz niezliczonej ilości magazynów i elewatorów. Dzięki zaangażowaniu członków naszego zespołu, możemy pochwalić się tym, że wśród naszych klientów znajdują się firmy należące do liderów rynku w swoich branżach jak olejarnie, producenci pasz, dystrybutorzy paliw, chłodnie, wyspecjalizowane zakłady produkcyjne itp.

  W górę!

  Kontakt

Geneza


 

logo BQ

Swoją przygodę z Systemami Zarządzania Jakością rozpoczęliśmy w 2007 r.

 

Wszystko zaczęło się od branży spożywczo-paszowej. Początkowo był to system HACCP, który to jako jedyny w ów branżach, pozostaje do dnia dzisiejszego wymagany urzędowo. Siła przekonania naszych klientów spowodowała jednak, że stopniowo zaczęliśmy rozszerzać swoją ofertę. Najpierw o podstawowe normy ISO, takie jak ISO 9001, ISO 22000 oraz system GMP+. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, z miesiąca na miesiąc przybywało nam zleceń.